NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘKYPolštářky jsou ušité ze 100% bavlny vyrobené v ČR. Plněné jsou pohankovými slupkami. V nabídce jsou s povlakem i bez povlaku.

Polštářky nelze prát, proto je vhodné je při použití mít v povlaku. Povlaky lze prát na 40 stupňů Celsia.

. . .

Pokud Vám dané rozměry nevyhovují, zhotovím Vám polštářek dle Vašich požadavků. Kontaktovat mne můžete na tel.č. 608521927, nebo na emailu mkaron@post.cz .... . .
POLŠTÁŘKY MŮŽETE ZAKOUPIT:
. . .
V rodné dílně 🙂 na adrese: K Novému nádraží 2203, Velké Meziříčí
(administrativní budova v areálu benzíny ZDAR 1.patro)
. . .
V provozovně pedikúry u paní Zdeňky Smrčkové na adrese: Poříčí 1256, Velké Meziříčí
( dům zdraví - naproti ústředně)
. . .
Případně Vám je můžu zaslat prostřednictvím BALÍKOVNY. Cena poštovného je 70.00 Kč.

Polštářky jsou ušité ze 100% bavlny vyrobené v ČR a jsou plněny pohankovými slupkami.
. . .

Pohankové slupky mají dobrou schopnost kumulovat teplo a jsou skvělým pomocníkem při různých bolestech. Také působí na pokožku jako mikromasáž a zlepšují tak její prokrvení..Polštářky jsou tvárné a dobře se přizpůsobují tvaru těla..

Jsou objemově stálé a dobře kumulují teplo i chlad, lze je tak použít k teplým, ale i studeným obkladům. Jsou 100% přírodní a vytváří mikroklima nevhodné pro roztoče. Pohanka je tudíž vhodná i pro alergiky.

Polštářky můžete nahřívat na sluníčku, na topení nebo v mikrovlnné troubě ( cca 1 min 700 W ). Při nahřívání v mikrovlnné troubě sundejte povlak pokud je opatřen zipem a dbejte aby se polštářek nedotýkal stěn a plynule se otáčel.

Pohankové slupky nelze prát, proto je vhodné opatřit je při použití vhodným povlakem a po použití je nechat dobře vyschnout.

Polštářky nám uleví při: bolestech břicha, kolikách, menstruačních bolestech, bolestech hlavy, bolestech zubů, migrénách, zablokování bederní páteře. zablokování krční páteře, přinášejí úlevu při dně, ulevují od revmatických bolestí končetin a kloubů a pod...